מחסנים להשכרה בירושלים

אם עברתם מבית גדול לדירה קטנה יותר, אם אתם בשלב המעבר ומחפשים מקום לאחסן את הרהיטים עד שיסתיים המעבר, אם אתם משפצים את הבית וצריכים מקום בטוח לכל הציוד שלכם – אתם צריכים מחסן!
אם אתם עסק המחפש מקום לאחסן ציוד, חברה הדורשת מקום אחסון אבל אין לכם את השטח או פשוט אנשים פרטיים הרוצים מקום לשים בו את הדברים שלכם בבטחה – המחסנים של טראסט הם בדיוק בשבילכם!
שירותי אחסנה בירושלים מספים לכם מחסנים איכותיים, שמורים, בטוחים ונוחים בהם נשמור על חפציכם.
טראסט מובינג הינה חברת הובלות אמינה ומקצועית אשר מספקת לכם גם שירתי מחסנים להשכרה בירושלים והסביבה, לרשותנו מחסנים במישור אדומים, ירושלים ובית-שמש.

מלאו פרטים ונחזור אליכם תוך 24 שעות!

  יתרונות האחסון בטראסט

  • ייעודם של המחסנים בירושלים – המחסנים שלנו נועדו להיות מחסנים, הם מטופחים, משופצים וערוכים לקראת אחסנת ציוד באופן הולם. שלא כמו מחסנים רבים אחרים אשר הוקמו על גבי לול תרנגולות שהוסב למטרה זו, בטראסט תוכלו להיות בטוחים שהמזרן האישי שלכם לא יחזור מלא בפרעושים.
  • הדברה קבועה – אנו מקפידים מאוד על הדברת המחסנים שלנו כדי למנוע מזיקים וטפילים מלחדור למחסן ולהשתכן בציוד שלכם. הסירו כל חשש מלבכם בנוגע לחרקים, פרעושים, עכברים, שרצים, זוחלים וכל "ווילדע חייעס" אחרים.
  • אבטחה – כל מחסן בירושלים מצויד במערכות אבטחה מתקדמות השומרות על אבטחת המקום ברמה הגבוהה ביותר. עם טכנולוגיה חדשנית אנו שומרים בבטחה ובביטחון על כל רכושכם עם מערכות אזעקה, שירותי ביטחון ומנעולים חזקים ביותר. יחד עם אלו, כל אתרי האחסון מצוידים במערכות כיבוי אש מתקדמות המתוחזקות באופן קבוע ותדיר.
  • סדר וארגון – מחסנינו מסודרים בדקדקנות, חדרים נפרדים בהם מדפים ואזורי אחסון ייעודיים לכל סוג של ציוד. אנחנו דואגים שהציוד שלכם יאוחסן בנפרד ובמקום המתאים לו באופן הבטוח ביותר.
  • פרטיות – עובדי החברה הם היחידים אשר להם גישה למחסנים ולציוד האישי שלכם. אנו נדאג שכל שתאחסנו אצלנו ישמר בפרטיות מלאה. המחסנים השונים מסודרים לפי לקוחות כך שרק לכם ישנה הגישה לציוד שלכם ולא לאף אדם אחר.
  • פריסה ארצית –  מעבר למחסנים באזור ירושלים לחברה מחסנים להשכרה ברחבי הארץ. לא משנה היכן אתם או לאיפה אתם עוברים לרשותכם מחסנים איכותיים של חברת טראסט.

  אפשרויות אחסון

  • ריהוט – לאלו אשר עוברים דירה, משפצים את הבית או מחפשים מקום לאחסן את הספה עד שהיא תימכר אנו מספקים שירותי אחסנה לרהיטים בכל הסוגים והגדלים. אחסון רהיטים חשוב שיהיה במקום בעל תנאים מתאימים – יובש יחסי, מודבר בפני מזיקים עם רצפה ישרה – בדיוק סוג הטיפול שאנחנו מבטיחים לתת לריהוט האישי שלכם.
  • אחסון תכולת דירה – לפעמים קורה שעוזבים לחו"ל לתקופה מסוימת בשביל לימודים או עבודה או בשלב ביניים במעבר דירה, לצורך זה ישנם מחסנים מיוחדים המתאימים לשמירת על תכולת הדירה או הבית שלכם. את הארגזים הארוזים בקפידה (אותם ניתן לרכוש דרך האתר באספקה מהירה ישירות אליכם) נדאג לשמור במקום בטוח, מסודר ובאופן נפרד כך שנוכל למצוא את הפריטים שלכם בקלות.
  • אחסנה לצרכים מסחריים ועסקיים – אם אתם עסק בעל סחורה, כגון יבואנים, יצואנים, ספקים וסוחרים אתם צריכים מקום לאחסן את הציוד שלכם בבטחה, וטראסט הוא המקום לאחסן את כלל הסחורה או הציוד שלכם.
   אנו משלבים עבורכם גם שירות חלוקה נוח היכול לסייע בהפצת הסחורה שלכם בפריסה ארצית.
  • אחסון מסמכים – משרדים ומוסדות, פרטיים או מסחריים, במחסנינו תוכלו למצוא פתרון גם עבור המסמכים החשובים שלכם. כמובן שפרטיות מלאה וביטחון המסמכים מובטחים כשמדובר במחסנים של טראסט.

  שאלות נפוצות

  • אנחנו נמצאים בשלב מעבר דירה ואין לנו מקום לאחסן כמה ארגזים, האם יש לכם אפשרות לאחסון זמני?
  • אני מעוניין לאחסן סחורה כבדה הדורשת העברת בעזרת מלגזה, האם אתם מספקים שירות כזה?
  • האם אני צריך לצפות שהציוד שלי יחזור מלא באבק?
  • אין לי איך להעביר את הציוד למחסן, אתם דואגים גם להובלה?
  • האם ישנה מגבלת זמן לאחסון?
  תשובה:

  אנחנו מספקים אחסון זמני לטווח קצר וארוך, בין אם שבוע ימים של מעבר הדירה או אחסון חפציכם למשך תקופה ארוכה בשל מעבר זמני לחו"ל.
  בכל המחסנים אפשרויות שונות לאחסון לפרקי זמנים משתנים ולכל גודל וסוג של פריטים.

  תשובה:

  לחברה שירותי מלגזה וכן שירותי הובלות היכולים לסייע לכם לשנע את הסחורה מכל יעד אל המחסנים שלנו.

  במחסנים נמצאות מלגזות ומנופים זמינים היכולים לסיים כל פעולה העברה ולהבטיח אחסון מתאים לכל סוג סחורה.

  תשובה:

  כל המחסנים עוברים ניקיון תקופתי תדיר המבטיח לשמור על הציוד שלכם באופן המיטבי.

  בנוגע לריהוט אנחנו נדאג לארוז ולעטוף בהתאם כדי שתוכלו לקבל חזרה כמה שפחות אבק.

  כמובן שצפוי להיות מעט אבק על כלל הציוד, אנחנו דואגים לשמור על הניקיון ולצמצם את כמויות האבק במחסנים.

  תשובה:

  כחברת הובלות אנו דואגים בראש ובראשונה להובלת הציוד שלכם ממקום למקום, כמובן שגם מהבית שלכם למחסן, מהיצרן ועד לספק וכל סוג העברה שתצטרכו.

  תשובה:

  אנו מספקים שירותים לטווח הקצר ולטווח הארוך, לרשותנו מחסנים היכולים להכיל ציוד רב למשך תקופות ארוכות.

  ללא מגבלת זמן תוכלו לאחסן את רכושכם אצלנו בבטחה לתקופה ארוכה.